Wydawnictwa

EDGARD Wielka Gramatyka J. Niemieckiego

0
ISBN: 9788377881415
Dostępność: Brak w magazynie
Wydawnictwo: EDGARD
39,90 zł

Wielka gramatyka języka niemieckiego:


  • wyczerpujące i przystępne omówienie wszystkich zagadnień,
  • dla osób początkujących i zaawansowanych (od A1 do C1),
  • 250 ćwiczeń + testy sprawdzające + klucz odpowiedzi,
  • rozbudowane przykłady zastosowania teorii w praktyce,
  • przygotowanie do ZD, Goethe-Zertifikat B2, C1 oraz matury,
  • dodatkowo tabele gramatyczne (czasowniki nieregularne, rekcja).

Wielka gramatyka języka niemieckiego umożliwi poznanie i przypomnienie sobie wszystkich zagadnień gramatycznych niezbędnych do płynnego i swobodnego posługiwania się językiem niemieckim. Podręcznik przejrzyście i zrozumiale objaśnia najbardziej złożone struktury gramatyczne oraz uczy posługiwania się nimi w praktyce.

Książka (408 stron) adresowana jest do uczniów szkół ponadpodstawowych, maturzystów, studentów pierwszego i drugiego roku germanistyki, samouków oraz wszystkich, którzy chcą zdobyć Zertifikat Deutsch lub Goethe-Zertifikat na poziomie B2 oraz C1.

Ponad 125 zagadnień obejmuje zarówno podstawowe, jak i bardziej zaawansowane tematy, m.in. wszystkie czasy gramatyczne, deklinację i rekcję rzeczownika, odmianę przymiotników, użycie zaimków, spójników, partykuł, a także stronę bierną oraz budowę zdań podrzędnie złożonych. Teoretyczne objaśnienia gramatyki zostały zilustrowane przez liczne przykłady zastosowania reguł w praktyce.

Obszerny zestaw blisko 250 różnorodnych ćwiczeń na różnym poziomie zaawansowania wraz z kluczem odpowiedzi skutecznie utrwala wiedzę. Testy podsumowujące pozwalają na samodzielne sprawdzenie stopnia opanowania materiału i śledzenie postępów w nauce.

Dostępność w oddziałach
Kraków Brak
Błonie Brak
Kielce 0
Lublin Brak
Specyfikacja
Autor: praca zbiorowa
Rok wydania: 2012
Język: Niemiecki